Menu

0 Produktów

Meblościanki

USzturmem do wnętrz wkracza pod rękę minimalizm ze stylem retro. Wracamy do sprawdzonych rozwiązań, interpretując na nowo kolory, faktury i formy użytkowe. Meblościanki dostępne w ofercie z jednej strony uwidaczniają przypisaną im funkcję, z drugiej stanowią ciekawy element dekoracyjny.

Eleganckie, czyste linie, staranne wykonanie oraz geometrycznie proste bryły charakteryzuje niemalejąca siła wrażenia. Meblościanki przynoszą na myśl dawne meblarskie rzemiosło, a jednocześnie, dzięki nowoczesnej odsłonie projektowej gwarantują stylowy minimalizm. Nie są bezpośrednią, jednoznaczną odpowiedzią na zdeklarowane potrzeby użytkowników – one kształtują obecne gusta i upodobania, przypominając, że klasyczne formy i istniejące już rozwiązania można modernizować, wykorzystując na niezliczenie wiele sposobów.

Design sumiennie podparty tradycją, efekt dobrze znamy, który wciąż jednak potrafi zaskoczyć. Meblościanki tworzą w przestrzeni mieszkalnej panoramę zgodną ze stylem życia, odpowiadającą potrzebom i inspirującą do poznawania tradycyjnych rozwiązań na nowo.